Tiimi

Tiimi

Asuntokauppa Hanna&Hanna LKV Oy valittiin vuoden SKVL yrittäjäksi, eikä syyttä. Ammattitaitoinen ja tehokas myyntitiimimme toimii aina ostajan sekä myyjän edut turvaten.

Tutustu välittäjiimme ja löydä oma välittäjäsi.

Hanna Koponen

Hanna Koponen

Yrittäjä, Toimitusjohtaja, Vastaava hoitaja, Ylempi kiinteistönvälittäjä YKV, LKV, LVV

hanna.koponen@asuntokauppalkv.fi
040 680 7776

Tutustu minuun

Hanna Johansson

Yrittäjä, Ylempi kiinteistönvälittäjä YKV, LKV, LVV

hanna.johansson@asuntokauppalkv.fi
040 571 4764

Tutustu minuun

Oskari Kokkila

Oskari Kokkila

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

oskari.kokkila@asuntokauppalkv.fi
040 540 0566

Tutustu minuun

Sari Liljegren

Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT

sari.liljegren@asuntokauppalkv.fi
0400 985 431

Tutustu minuun

Ella Arola

Digitaalisen markkinoinnin vastaava

ella.arola@asuntokauppalkv.fi
050 919 7400

Noora Lindström

Sisustusartesaani, Tradenomi YAMK

 noora@pintaverstas.fi
 044 5353 400

Tutustu minuun

Chris-Tomas Konieczny

Chris-Tomas Konieczny

Valokuvaaja

 ckonieczny@gmail.com
 050 5812 425

Valokuvauksen super-ammattilainen jonka tekninen osaaminen, ja pettämätön tyylitaju, löytävät aina parhaat puolet asunnostasi!